MACHINES

FOR EXCLUSIVE GARMENTS

Destek
Delivery

Teslim ve Montaj

EPA AKIN makineleri anlaşmaya bağlı olarak fabrika teslim yada müşteri teslim olarak sevk edilir. Makinelerimiz yasal zorunluluk olan kullanım kılavuzları, makine belgeleri ve garanti belgeleri ile birlikte teslim edilir.

Makine montajlarımız yetkili servislerimiz tarafından yapılır ve montaj yapıldıktan sonra gerekli olan eğitim personele verilerek makinenin garanti belgesi imzalanarak müşterilerimize teslim edilir.

Satış Sonrası

Sevk edilen tüm makinelerin servis kayıtları düzenli olarak bilgi işlem servisinde kayıt altında tutularak makinenizin performansı gözlemlenerek size makineniz ile ilgili bilgilendirme yapılır.


Spare Parts

Yedek Parça

EPA makinelerin tüm parçaları yedek parça depomuzda stoklu olarak bulunur.

EPA AKIN makineleriniz de orijinal yedek parça kullanmanızı tavsiye eder. Orijinal yedek parça kullanımı makinelerinizin ömrünü uzatacağı gibi imalatınızın aksamasına da engel olur. EPA makinelerde yetkili servis tarafından değiştirilen tüm parçalar 1 yıl fabrikasyon hatasına karşı garantilidir.

EPA AKIN marka makineler ile ilgili +90 850 304 57 70 numaralı telefonu arayarak uzman personelimizle iletişime geçip sorunlarınızı en kısa ve ekonomik yoldan çözebilirsiniz.


After Sales

Satış Sonrası

Sevk edilen tüm makinelerin servis kayıtları düzenli olarak bilgi işlem servisinde kayıt altında tutularak makinenizin performansı gözlemlenerek size makineniz ile ilgili bilgilendirme yapılır.

EPA AKIN tüm servis elemanları sıkı bir eğitimden geçirilerek müşterilerimizin sorunlarına yerinde müdahale etmek üzere yetiştirilmiştir.

Yapılan servislerimizde sorunlar %98 oranında müşterilerimizin firmasında çözüme kavuşturulur.

Cleaning Suggestions

Temizlik Önerileri

Her iş günü sonunda makinelerin hava ile temizlenmesi gerekmektedir.

Her iş günü sonunda filtreli makinelerde filtreler temizlenmelidir.

Hafta da 1 gün makinelerin elektrik panoları temizlenmelidir. Bu işlemi yaparken temizlenen makinelerin elektriğinin kapalı olmasına dikkat edilmelidir.

Makinelerin periyodik bakımları düzenli olarak yapılmalıdır.